top of page

Mados kolekcija “Kur aš?”

Momentas, kai ryte pabundi iš miego, tačiau sapnų vaizdiniai vis dar sukasi galvoje ir akimirkai tarsi susijungia į vieną su realybe, tapo pradiniu kolekcijos kūrimo tašku. Dažnai tokią akimirką jaučiamas didesnis potraukis sugrįžti atgal į sapną, o ne keltis ir pradėti naują dieną fiziniame pasaulyje,  privertė susimąstyti apie sapnų reikšmę asmeniniame gyvenime ir jų santykį su realybe. Sapnuose galima išgyventi begalę įvairiausių absurdiškų dalykų, patirti daug emocijų, palyginti su kuriomis  realybė dažnai nublanksta, ima rodytis neįdomi, pilna rutinos ir atsakomybių dėl buitinių dalykų, todėl dažnai ir nesinori pabusti ir į ją sugrįžti. 

Kolekcijoje “Kur aš?” siekiama apjungti šiuos du - sapnų ir realybės pasaulius, taip sukuriant utopinę erdvę, kurioje vyrautų harmonija. Siekiant vizualiai perteikti sapnų pasaulį, randami panašumai su rokoko epocha, o norint pavaizduoti realybę - sukurtas hiperbolizuotas šiuolaikinis personažas, bei išryškinamos pagrindinės jo charakteristikos. Iki šiol atminty įstrigę atsiminimai iš vaikystės, kuomet laukdavau vakaro, kad pagaliau galėčiau eiti miegoti ir patekti į savo sapnų pasaulį, nulėmė šio gyvenimo etapo elementų integravimą  kolekcijoje. 

Sapnų ir realybės susijungimas vaizduojamas maišant miego, rokoko, vaikystės, bei realaus pasaulio elementus. Galutiniuose modeliuose atsiranda pagalvės, pižamos, miego kaukės elementai, susijungia rokokinės mados bei šiuolaikininės vyriškos aprangos siluetai, audinių marginimui naudojami koliažai bei printai su vaikystės nuotrauka.

bottom of page